AM110C3-315
RF SolutionsRF Solutions
AM110C3-315 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AM110C3-315
Výrobca / Značka: RF Solutions
Popis produktu TRANSMITTER AM 315MHZ 3 SWITCH
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
  • správa
Špecifikácie AM110C3-315
Číslo dielu AM110C3-315 Výrobca RF Solutions
popis TRANSMITTER AM 315MHZ 3 SWITCH Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 5562 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 12V séria AM110
citlivosť - Výkon - Výstup 10mW
Ostatné mená 110C3-315AR2 Modulácia alebo protokol AM
Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable Rozhranie Handheld, 3 Switches
funkcie Transmitter, KeeLoq Frekvencia 315MHz
Vlastnosti 50m Range Detailný popis RF Transmitter, KeeLoq 315MHz AM Handheld, 3 Switches