RFD21733-V1.9API-19.2K
RF DigitalRF Digital
RF Digital
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RFD21733-V1.9API-19.2K
Výrobca / Značka: RF Digital
Popis produktu MODULE RF TXRX LONG RANGE 15MM
listoch:
  • správa
Špecifikácie RFD21733-V1.9API-19.2K
Číslo dielu RFD21733-V1.9API-19.2K Výrobca RF Digital
popis MODULE RF TXRX LONG RANGE 15MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4950 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 1.9 V ~ 3.3 V Použitá IC / Časť nRF24LE1
séria - Sériové rozhrania UART
citlivosť - RF Rodina / Štandard General ISM > 1GHZ
Protokol - Výkon - Výstup -
Balík / puzdro 19-SMD Module Ostatné mená Q11813488
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) modulácia -
Veľkosť pamäte - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia 2.4GHz Rýchlosť prenosu dát 9.6kBaud
Aktuálny - vysielanie 14mA Aktuálny - príjem 17mA