RW2-243.3D
RECOM PowerRECOM Power
RW2-243.3D Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RW2-243.3D
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
listoch: RW2-243.3D.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie RW2-243.3D
Číslo dielu RW2-243.3D Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5912 pcs Dátový hárok RW2-243.3D.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -3.3V
Napätie - výstup 1 3.3V Napätie - Izolácia 1kV
Napätie - vstup (min) 18V Napätie - vstup (Max) 36V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.95" L x 0.57" W x 0.38" H (24.2mm x 14.5mm x 9.7mm)
séria ECONOLINE RW2 Výkon (watty) 2W
obal Tube Balík / puzdro 16-DIP Module, 6 Leads
Ostatné mená 10013702
RW2243.3D
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť - Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 250mA, 250mA 18V - 36V Input
Prúd - výstup (Max) 250mA, 250mA aplikácia ITE (Commercial), Medical
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
RW2-243.3D/H2
RW2-243.3D/H2
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
Skladom: 5638 pcs
Stiahnuť ▼: RW2-243.3D/H2.pdf
RFQ
RW2-2415S/H2/SMD
RW2-2415S/H2/SMD
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Skladom: 6031 pcs
Stiahnuť ▼: RW2-2415S/H2/SMD.pdf
RFQ
RW2-2415S/H3/SMD
RW2-2415S/H3/SMD
popis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Stiahnuť ▼: RW2-2415S/H3/SMD.pdf
RW2-243.3D/H3/B
RW2-243.3D/H3/B
Stiahnuť ▼: RW2-243.3D/H3/B.pdf
RW2-243.3D/B
RW2-243.3D/B
Stiahnuť ▼: RW2-243.3D/B.pdf
RW2-243.3D/H3
RW2-243.3D/H3
Stiahnuť ▼: RW2-243.3D/H3.pdf
RW2-2415S/H2/B
RW2-2415S/H2/B
popis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Stiahnuť ▼: RW2-2415S/H2/B.pdf
RW2-243.3D/H2/SMD
RW2-243.3D/H2/SMD
Stiahnuť ▼: RW2-243.3D/H2/SMD.pdf
RW2-2415S/H3
RW2-2415S/H3
popis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Stiahnuť ▼: RW2-2415S/H3.pdf
RW2-2415S/H3/B
RW2-2415S/H3/B
popis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Stiahnuť ▼: RW2-2415S/H3/B.pdf
RW2-243.3D/H2/B
RW2-243.3D/H2/B
Stiahnuť ▼: RW2-243.3D/H2/B.pdf
RW2-2415S/SMD
RW2-2415S/SMD
popis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Stiahnuť ▼: RW2-2415S/SMD.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety