RV-123.3S/P/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
RV-123.3S/P/R6.4 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RV-123.3S/P/R6.4
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 2W
listoch: RV-123.3S/P/R6.4.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
15 pcs
  • správa
Špecifikácie RV-123.3S/P/R6.4
Číslo dielu RV-123.3S/P/R6.4 Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4102 pcs Dátový hárok RV-123.3S/P/R6.4.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 3.3V Napätie - Izolácia 6.4kV
Napätie - vstup (min) 10.8V Napätie - vstup (Max) 13.2V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm)
séria ECONOLINE RV/R Výkon (watty) 2W
obal Tube Balík / puzdro 24-DIP Module, 14 Leads
Ostatné mená 19900072
RV123.3S/P/R6.4
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 70 ~ 78% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 10.8V - 13.2V Input
Prúd - výstup (Max) 600mA aplikácia ITE (Commercial), Medical