RPP30-2412SW
RECOM PowerRECOM Power
RPP30-2412SW Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RPP30-2412SW
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 30W
listoch: RPP30-2412SW.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 881 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 881 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
8 pcs
12 pcs
28 pcs
52 pcs
  • správa
Špecifikácie RPP30-2412SW
Číslo dielu RPP30-2412SW Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 12V 30W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 881 pcs Dátový hárok RPP30-2412SW.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 12V Napätie - Izolácia 2.25kV
Napätie - vstup (min) 9V Napätie - vstup (Max) 36V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 2.00" L x 1.20" W x 0.46" H (50.8mm x 30.5mm x 11.7mm)
séria POWERLINE+ RPP30-W Výkon (watty) 30W
obal Tube Balík / puzdro 6-DIP Module
Ostatné mená 30900393
RPP302412SW
Prevádzková teplota -45°C ~ 85°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
efektívnosť 88% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 9V - 36V Input
Prúd - výstup (Max) 2.5A Ovládacie funkcie Enable, Active High