RP30-4812DF
RECOM PowerRECOM Power
RP30-4812DF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RP30-4812DF
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-12V 30W
listoch: RP30-4812DF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
9 pcs
  • správa
Špecifikácie RP30-4812DF
Číslo dielu RP30-4812DF Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER +/-12V 30W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1357 pcs Dátový hárok RP30-4812DF.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -12V
Napätie - výstup 1 12V Napätie - Izolácia 1.6kV
Napätie - vstup (min) 36V Napätie - vstup (Max) 75V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
séria POWERLINE RP30-F Výkon (watty) 30W
obal Tube Balík / puzdro 6-DIP Module
Ostatné mená 30001078
RP304812DF
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP
efektívnosť 88% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.25A, 1.25A 36V - 75V Input
Prúd - výstup (Max) 1.25A, 1.25A Ovládacie funkcie Enable, Active High
aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
RP30-4812DFW-HC
RP30-4812DFW-HC
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Skladom: 1183 pcs
Stiahnuť ▼: RP30-4812DFW-HC.pdf
RFQ
RP30-4812DF/N
RP30-4812DF/N
výrobcovia: RECOM Power
Skladom: 1274 pcs
Stiahnuť ▼: RP30-4812DF/N.pdf
RFQ
RP30-4812DE-HC
RP30-4812DE-HC
Stiahnuť ▼: RP30-4812DE-HC.pdf
RP30-4812DF/N-HC
RP30-4812DF/N-HC
Stiahnuť ▼: RP30-4812DF/N-HC.pdf
RP30-4812DEW
RP30-4812DEW
Stiahnuť ▼: RP30-4812DEW.pdf
RP30-4812DEW/N
RP30-4812DEW/N
Skladom: 968 pcs
Stiahnuť ▼: RP30-4812DEW/N.pdf
RP30-4812DF-HC
RP30-4812DF-HC
Stiahnuť ▼: RP30-4812DF-HC.pdf
RP30-4812DFW
RP30-4812DFW