REM6-243.3SW/C
Recom PowerRecom Power
REM6-243.3SW/C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: REM6-243.3SW/C
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu CONV DC/DC 6W 9-36VIN 3.3VOUT
listoch: 1.REM6-243.3SW/C.pdf2.REM6-243.3SW/C.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
7 pcs
  • správa
Špecifikácie REM6-243.3SW/C
Číslo dielu REM6-243.3SW/C Výrobca Recom Power
popis CONV DC/DC 6W 9-36VIN 3.3VOUT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1551 pcs Dátový hárok 1.REM6-243.3SW/C.pdf2.REM6-243.3SW/C.pdf
Napätie - práca 6W Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 3.3V
Napätie - vstup (Max) 36V Napätie - výpadok (typický) 9V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
séria REM6 Stav RoHS Tube
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia ITE (Commercial), Medical polarizácia 24-DIP Module, 5 Leads
Konfigurácia výstupu 1 Ostatné mená 51000242
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Výrobné číslo výrobcu REM6-243.3SW/C Regulácia riadkov 83%
Vlastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Funkčné kolíky 1.8A
Rozšírený popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.8A 9V - 36V Input popis CONV DC/DC 6W 9-36VIN 3.3VOUT
Súčasný - Breakover 5.0kV (5000V)