REM10-4824SW/C
RECOM PowerRECOM Power
REM10-4824SW/C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: REM10-4824SW/C
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 24V 10W
listoch: 1.REM10-4824SW/C.pdf2.REM10-4824SW/C.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
7 pcs
  • správa
Špecifikácie REM10-4824SW/C
Číslo dielu REM10-4824SW/C Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 24V 10W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1324 pcs Dátový hárok 1.REM10-4824SW/C.pdf2.REM10-4824SW/C.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 24V Napätie - Izolácia 5.0kV
Napätie - vstup (min) 18V Napätie - vstup (Max) 75V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
séria REM10 Výkon (watty) 10W
obal Tube Balík / puzdro 24-DIP Module, 5 Leads
Ostatné mená 51000413 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO
efektívnosť 88.5% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 416mA 18V - 75V Input
Prúd - výstup (Max) 416mA Ovládacie funkcie Enable, Active Low