REC6-1215SRW/R10/A
RECOM PowerRECOM Power
REC6-1215SRW/R10/A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: REC6-1215SRW/R10/A
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 15V 6W
listoch: REC6-1215SRW/R10/A.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
255 pcs
  • správa
Špecifikácie REC6-1215SRW/R10/A
Číslo dielu REC6-1215SRW/R10/A Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 15V 6W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2784 pcs Dátový hárok REC6-1215SRW/R10/A.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 15V Napätie - Izolácia 10kV
Napätie - vstup (min) 9V Napätie - vstup (Max) 18V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
séria ECONOLINE REC6/R Výkon (watty) 6W
obal Tube Balík / puzdro 24-DIP Module, 7 Leads
Ostatné mená 11001482
REC6-1215SRW/R10/A-ND
REC61215SRW/R10/A
Prevádzková teplota -40°C ~ 75°C
efektívnosť 84% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 400mA 9V - 18V Input
Prúd - výstup (Max) 400mA aplikácia ITE (Commercial), Medical
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
REC6-1215DRW/R8/A/CTRL/X1
REC6-1215DRW/R8/A/CTRL/X1
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER +/-15V 6W
Skladom: 1977 pcs
Stiahnuť ▼: REC6-1215DRW/R8/A/CTRL/X1.pdf
RFQ
REC6-1215SRW/R10/C/X1
REC6-1215SRW/R10/C/X1
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER 15V 6W
Skladom: 2263 pcs
Stiahnuť ▼: REC6-1215SRW/R10/C/X1.pdf
RFQ
REC6-1215SRW/R10/A/CTRL/X1
REC6-1215SRW/R10/A/CTRL/X1
popis: DC DC CONVERTER 15V 6W