REC6-1212SRW/R10/C
RECOM PowerRECOM Power
REC6-1212SRW/R10/C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: REC6-1212SRW/R10/C
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 6W
listoch: REC6-1212SRW/R10/C.pdf
  • správa
Špecifikácie REC6-1212SRW/R10/C
Číslo dielu REC6-1212SRW/R10/C Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 12V 6W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2533 pcs Dátový hárok REC6-1212SRW/R10/C.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 12V Napätie - Izolácia 10kV
Napätie - vstup (min) 9V Napätie - vstup (Max) 18V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
séria ECONOLINE REC6/R Výkon (watty) 6W
obal Tube Balík / puzdro 24-DIP Module, 9 Leads
Ostatné mená 11001324
REC61212SRW/R10/C
Prevádzková teplota -40°C ~ 75°C
efektívnosť 82% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 9V - 18V Input
Prúd - výstup (Max) 500mA aplikácia ITE (Commercial), Medical