REC6-1209SRW/R10/A
RECOM PowerRECOM Power
REC6-1209SRW/R10/A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: REC6-1209SRW/R10/A
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 9V 6W
listoch: REC6-1209SRW/R10/A.pdf
  • správa
Špecifikácie REC6-1209SRW/R10/A
Číslo dielu REC6-1209SRW/R10/A Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 9V 6W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2336 pcs Dátový hárok REC6-1209SRW/R10/A.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 9V Napätie - Izolácia 10kV
Napätie - vstup (min) 9V Napätie - vstup (Max) 18V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
séria ECONOLINE REC6/R Výkon (watty) 6W
obal Tube Balík / puzdro 24-DIP Module, 7 Leads
Ostatné mená 11001103
REC61209SRW/R10/A
Prevádzková teplota -40°C ~ 75°C
efektívnosť 81% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 667mA 9V - 18V Input
Prúd - výstup (Max) 667mA aplikácia ITE (Commercial), Medical