REC6-0509SRW/R10/C
RECOM PowerRECOM Power
REC6-0509SRW/R10/C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: REC6-0509SRW/R10/C
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 9V 6W
listoch: REC6-0509SRW/R10/C.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
15 pcs
  • správa
Špecifikácie REC6-0509SRW/R10/C
Číslo dielu REC6-0509SRW/R10/C Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 9V 6W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2119 pcs Dátový hárok REC6-0509SRW/R10/C.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 9V Napätie - Izolácia 10kV
Napätie - vstup (min) 4.5V Napätie - vstup (Max) 9V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
séria ECONOLINE REC6/R Výkon (watty) 6W
obal Tube Balík / puzdro 24-DIP Module, 9 Leads
Ostatné mená 11001134
REC60509SRW/R10/C
Prevádzková teplota -40°C ~ 75°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 80% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 555mA 4.5V - 9V Input
Prúd - výstup (Max) 555mA aplikácia ITE (Commercial), Medical