REC3.5-4815SRW/R10/C
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-4815SRW/R10/C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: REC3.5-4815SRW/R10/C
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 15V 3.5W
listoch: REC3.5-4815SRW/R10/C.pdf
  • správa
Špecifikácie REC3.5-4815SRW/R10/C
Číslo dielu REC3.5-4815SRW/R10/C Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 15V 3.5W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2353 pcs Dátový hárok REC3.5-4815SRW/R10/C.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 15V Napätie - Izolácia 10kV
Napätie - vstup (min) 36V Napätie - vstup (Max) 75V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
séria ECONOLINE REC3.5/R Výkon (watty) 3.5W
obal Tube Balík / puzdro 24-DIP Module, 9 Leads
Ostatné mená 11001421
REC3.54815SRW/R10/C
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 86% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 233mA 36V - 75V Input
Prúd - výstup (Max) 233mA aplikácia ITE (Commercial), Medical