REC3.5-2415DRW/R8/A
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-2415DRW/R8/A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: REC3.5-2415DRW/R8/A
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 3.5W
listoch: REC3.5-2415DRW/R8/A.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
15 pcs
  • správa
Špecifikácie REC3.5-2415DRW/R8/A
Číslo dielu REC3.5-2415DRW/R8/A Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER +/-15V 3.5W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2610 pcs Dátový hárok REC3.5-2415DRW/R8/A.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -15V
Napätie - výstup 1 15V Napätie - Izolácia 8kV
Napätie - vstup (min) 18V Napätie - vstup (Max) 36V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
séria ECONOLINE REC3.5/R Výkon (watty) 3.5W
obal Tube Balík / puzdro 24-DIP Module, 6 Leads
Ostatné mená 11000592
REC3.52415DRW/R8/A
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 83% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 117mA, 117mA 18V - 36V Input
Prúd - výstup (Max) 117mA, 117mA aplikácia ITE (Commercial), Medical
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
REC3.5-2415DRW/R10/A/CTRL
REC3.5-2415DRW/R10/A/CTRL
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER +/-15V 3.5W
Skladom: 2314 pcs
Stiahnuť ▼: REC3.5-2415DRW/R10/A/CTRL.pdf
RFQ
REC3.5-2415DRW/R8/A/CTRL/X1
REC3.5-2415DRW/R8/A/CTRL/X1
výrobcovia: RECOM Power