REC3.5-1212DRW/R10/C
RECOM PowerRECOM Power
REC3.5-1212DRW/R10/C Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: REC3.5-1212DRW/R10/C
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-12V 3.5W
listoch: REC3.5-1212DRW/R10/C.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
15 pcs
  • správa
Špecifikácie REC3.5-1212DRW/R10/C
Číslo dielu REC3.5-1212DRW/R10/C Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER +/-12V 3.5W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2065 pcs Dátový hárok REC3.5-1212DRW/R10/C.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -12V
Napätie - výstup 1 12V Napätie - Izolácia 10kV
Napätie - vstup (min) 9V Napätie - vstup (Max) 18V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
séria ECONOLINE REC3.5/R Výkon (watty) 3.5W
obal Tube Balík / puzdro 24-DIP Module, 9 Leads
Ostatné mená 11000481
REC3.51212DRW/R10/C
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 81% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 145mA, 145mA 9V - 18V Input
Prúd - výstup (Max) 145mA, 145mA aplikácia ITE (Commercial), Medical