| Číslo dielu | RCOB-1050 | Výrobca | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| popis | LED DRIVER CC AC/DC 25-44V 1.05A | Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 5282 pcs | Dátový hárok | RCOB-1050.pdf |
| Napätie - výstup | 25 ~ 44 V | Napätie - Izolácia | 3kV |
| Napätie - vstup (min) | 198VAC | Napätie - vstup (Max) | 264VAC |
| typ | Constant Current | topológia | AC DC Converter |
| Stýl ukončenia | Wire Leads | Veľkosť / rozmer | 4.79" L x 3.07" W x 0.87" H (121.7mm x 78.0mm x 22.0mm) |
| séria | LIGHTLINE RCOB | hodnotenie | IP20 |
| Výkon (watty) | 46W | Ostatné mená | 21000230 945-2264 RCOB1050 |
| Prevádzková teplota | -20°C ~ 50°C | Počet výstupov | 1 |
| Typ montáže | Chassis Mount | Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vlastnosti | OCP, OTP, SCP |
| efektívnosť | 90% | stmievanie | - |
| Detailný popis | 1.05A 25 ~ 44 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output | Prúd - výstup (Max) | 1.05A |