RACV12-24-LP
RECOM PowerRECOM Power
RACV12-24-LP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RACV12-24-LP
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu LED DRIVER CV AC/DC 24V 500MA
listoch: RACV12-24-LP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie RACV12-24-LP
Číslo dielu RACV12-24-LP Výrobca RECOM Power
popis LED DRIVER CV AC/DC 24V 500MA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13224 pcs Dátový hárok RACV12-24-LP.pdf
Napätie - výstup 24V Napätie - Izolácia 3.75kV
Napätie - vstup (min) 198VAC Napätie - vstup (Max) 264VAC
typ Constant Voltage topológia AC DC Converter
Stýl ukončenia Terminal Block Veľkosť / rozmer 5.04" L x 1.97" W x 0.51" H (128.0mm x 50.0mm x 13.0mm)
séria LIGHTLINE RACV12-LP hodnotenie IP20
Výkon (watty) 12W Ostatné mená 21000296
Prevádzková teplota -20°C ~ 50°C Počet výstupov 1
Typ montáže Chassis Mount Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OTP, OVP, SCP
efektívnosť 80% stmievanie -
Detailný popis 500mA 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Prúd - výstup (Max) 500mA