RACT20-700-US
RECOM PowerRECOM Power
RACT20-700-US Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RACT20-700-US
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu LED DRIVER CC AC/DC 15-28V 700MA
listoch: RACT20-700-US.pdf
  • správa
Špecifikácie RACT20-700-US
Číslo dielu RACT20-700-US Výrobca RECOM Power
popis LED DRIVER CC AC/DC 15-28V 700MA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3981 pcs Dátový hárok RACT20-700-US.pdf
závažia 0.32 lb (145.15g) Napätie - výstup 15 ~ 28 V
Napätie - Izolácia 3.75kV Napätie - vstup (min) 90VAC
Napätie - vstup (Max) 135VAC typ Constant Current
topológia AC DC Converter Stýl ukončenia 5.5mm Socket, Screw Terminal
Veľkosť / rozmer 5.41" L x 1.98" W x 0.91" H (137.5mm x 50.2mm x 23.0mm) séria LIGHTLINE RACT20
hodnotenie IP20 Výkon (watty) 20W
Ostatné mená 20000846
RACT20700US
Prevádzková teplota -30°C ~ 50°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Vlastnosti OTP, SCP efektívnosť 81%
stmievanie Triac Detailný popis 700mA 15 ~ 28 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Prúd - výstup (Max) 700mA schválenie CE, cULus
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
RACV04-24
RACV04-24
výrobcovia: RECOM Power
popis: LED DRIVER CV AC/DC 24V 170MA
Skladom: 17794 pcs
Stiahnuť ▼: RACV04-24.pdf
RFQ
RACT20-500
RACT20-500
výrobcovia: RECOM Power
popis: LED DRIVER CC AC/DC 21-39V 500MA
Skladom: 5916 pcs
Stiahnuť ▼: RACT20-500.pdf
RFQ
popis: LED DRIVER CC AC/DC 15-28V 700MA