RACM30-12SER
RECOM PowerRECOM Power
RACM30-12SER Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RACM30-12SER
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu CONV AC/DC 30W 90-264VIN 12VOUT
listoch: RACM30-12SER.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie RACM30-12SER
Číslo dielu RACM30-12SER Výrobca RECOM Power
popis CONV AC/DC 30W 90-264VIN 12VOUT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3058 pcs Dátový hárok RACM30-12SER.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 12V
Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC typ Enclosed
Veľkosť / rozmer 2.09" L x 2.00" W x 1.34" H (53.0mm x 51.0mm x 34.00mm) séria RACM30-ER
Výkon (watty) 30W Balík / puzdro 4-DIP Module
Ostatné mená 20001136
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Regulácia zaťaženia 1% Regulácia riadkov 1%
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti IP Ratings, Universal Input
efektívnosť 89% Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 90 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 2.5A schválenie CE