RACD20-700-LP
RECOM PowerRECOM Power
RACD20-700-LP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RACD20-700-LP
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu LED DRIVER CC AC/DC 2-31V 700MA
listoch: RACD20-700-LP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie RACD20-700-LP
Číslo dielu RACD20-700-LP Výrobca RECOM Power
popis LED DRIVER CC AC/DC 2-31V 700MA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11522 pcs Dátový hárok RACD20-700-LP.pdf
Napätie - výstup 2 ~ 31 V Napätie - Izolácia 3.75kV
Napätie - vstup (min) 198VAC Napätie - vstup (Max) 264VAC
typ Constant Current topológia AC DC Converter
Stýl ukončenia Terminal Block Veľkosť / rozmer 5.04" L x 1.97" W x 0.51" H (128.0mm x 50.0mm x 13.0mm)
séria LIGHTLINE RACD20-LP hodnotenie IP20
Výkon (watty) 20W Ostatné mená 21000292
Prevádzková teplota -20°C ~ 45°C Počet výstupov 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti OTP, OVP, SCP efektívnosť 85%
stmievanie - Detailný popis 700mA 2 ~ 31 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Prúd - výstup (Max) 700mA schválenie CB, CE, ENEC
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
RACD20-350D
RACD20-350D
výrobcovia: RECOM Power
popis: LED DRIVER CC AC/DC 3-34V 350MA
Skladom: 5997 pcs
Stiahnuť ▼: RACD20-350D.pdf
RFQ
RACD20-700
RACD20-700
výrobcovia: RECOM Power
popis: LED DRIVER CC AC/DC 6-29V 700MA