RACD07-700
RECOM PowerRECOM Power
RACD07-700 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RACD07-700
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu LED DRIVER CC AC/DC 3-10.5V
listoch: RACD07-700.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie RACD07-700
Číslo dielu RACD07-700 Výrobca RECOM Power
popis LED DRIVER CC AC/DC 3-10.5V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10461 pcs Dátový hárok RACD07-700.pdf
závažia 0.163 lb (73.94g) Napätie - výstup 3 ~ 10.5 V
Napätie - Izolácia 3.75kV Napätie - vstup (min) 90VAC
Napätie - vstup (Max) 295VAC typ Constant Current
topológia AC DC Converter Stýl ukončenia Wire Leads
Veľkosť / rozmer 1.93" L x 1.61" W x 0.94" H (49.0mm x 41.0mm x 24.0mm) séria LIGHTLINE RACD07
hodnotenie IP67 Výkon (watty) 7W
Ostatné mená 22000001
RACD07700
Prevádzková teplota -20°C ~ 40°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, OVP, SCP
efektívnosť 70% stmievanie -
Detailný popis 700mA 3 ~ 10.5 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Prúd - výstup (Max) 700mA