RACD06-350-LP
RECOM PowerRECOM Power
RACD06-350-LP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RACD06-350-LP
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu LED DRIVER CC AC/DC 2-18V 350MA
listoch: RACD06-350-LP.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie RACD06-350-LP
Číslo dielu RACD06-350-LP Výrobca RECOM Power
popis LED DRIVER CC AC/DC 2-18V 350MA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13718 pcs Dátový hárok RACD06-350-LP.pdf
Napätie - výstup 2 ~ 18 V Napätie - Izolácia 3.75kV
Napätie - vstup (min) 198VAC Napätie - vstup (Max) 264VAC
typ Constant Current topológia AC DC Converter
Stýl ukončenia Terminal Block Veľkosť / rozmer 3.86" L x 1.81" W x 0.43" H (98.0mm x 46.0mm x 11.0mm)
séria LIGHTLINE RACD06 hodnotenie IP20
Výkon (watty) 6W Ostatné mená 21000284
Prevádzková teplota -20°C ~ 50°C Počet výstupov 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti OTP, OVP, SCP efektívnosť 77%
stmievanie - Detailný popis 350mA 2 ~ 18 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Prúd - výstup (Max) 350mA schválenie CE, cETLus, ENEC, PSE, RCM
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
RACD06-700
RACD06-700
výrobcovia: RECOM Power
popis: LED DRIVER CC AC/DC 3-12V 700MA
Skladom: 13314 pcs
Stiahnuť ▼: RACD06-700.pdf
RFQ
RACD06-700-LP
RACD06-700-LP
výrobcovia: RECOM Power
popis: LED DRIVER CC AC/DC 2-9V 700MA
Skladom: 13722 pcs
Stiahnuť ▼: RACD06-700-LP.pdf
RFQ
popis: LED DRIVER CC AC/DC 3-24V 350MA