RAC40-12DB
RECOM PowerRECOM Power
RAC40-12DB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC40-12DB
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu 40W AC/DC CONV A 3KV
listoch: RAC40-12DB.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2 pcs
  • správa
Špecifikácie RAC40-12DB
Číslo dielu RAC40-12DB Výrobca RECOM Power
popis 40W AC/DC CONV A 3KV Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1020 pcs Dátový hárok RAC40-12DB.pdf
závažia 0.618 lb (280.32g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -12V
Napätie - výstup 1 12V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 3.50" L x 2.50" W x 1.06" H (89.0mm x 63.5mm x 27.0mm)
séria POWERLINE RAC40-B Výkon (watty) 40W
Balík / puzdro 7-DIP Module, 5 Leads Ostatné mená 20000854
RAC4012DB
Prevádzková teplota -40°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Regulácia zaťaženia ±1%
Regulácia riadkov ±0.5% Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti OCP, OTP, SCP efektívnosť 83%
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.67A, 1.67A 90 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 1.67A, 1.67A