| Číslo dielu | RAC30-12SA | Výrobca | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| popis | CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V | Stav voľného vodiča / RoHS | Bezolovnatý / V súlade RoHS |
| Dostupné množstvo | 2070 pcs | Dátový hárok | RAC30-12SA.pdf |
| závažia | 0.467 lb (211.83g) | Napätie - výstup 4 | - |
| Napätie - výstup 3 | - | Napätie - výstup 2 | - |
| Napätie - výstup 1 | 12V | Napätie - vstup | 90 ~ 264 VAC |
| typ | Enclosed | Veľkosť / rozmer | 3.50" L x 2.50" W x 1.00" H (89.0mm x 63.5mm x 25.3mm) |
| séria | POWERLINE RAC30-A | Výkon (watty) | 30W |
| Prevádzková teplota | -25°C ~ 70°C (With Derating) | Počet výstupov | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobca štandardná doba výroby | 12 Weeks | Regulácia zaťaženia | ±1% |
| Regulácia riadkov | ±1% | Stav voľného vodiča / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vlastnosti | SCP | efektívnosť | 82% |
| Detailný popis | Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 90 ~ 264 VAC Input | Prúd - výstup (Max) | 2.5A |