RAC30-05DA
RECOM PowerRECOM Power
RAC30-05DA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC30-05DA
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
listoch: RAC30-05DA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2 pcs
  • správa
Špecifikácie RAC30-05DA
Číslo dielu RAC30-05DA Výrobca RECOM Power
popis CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1361 pcs Dátový hárok RAC30-05DA.pdf
závažia 0.467 lb (211.83g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -5V
Napätie - výstup 1 5V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 3.50" L x 2.50" W x 1.00" H (89.0mm x 63.5mm x 25.3mm)
séria POWERLINE RAC30-A Výkon (watty) 30W
Balík / puzdro 7-DIP Module, 5 Leads Ostatné mená 21000039
RAC3005DA
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Regulácia zaťaženia ±3%
Regulácia riadkov ±1% Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti SCP efektívnosť 79%
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V -5V 3A, 3A 90 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 3A, 3A