RAC20-15SA
RECOM PowerRECOM Power
RAC20-15SA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC20-15SA
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
listoch: RAC20-15SA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3 pcs
  • správa
Špecifikácie RAC20-15SA
Číslo dielu RAC20-15SA Výrobca RECOM Power
popis CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1820 pcs Dátový hárok RAC20-15SA.pdf
závažia 0.243 lb (110.22g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 15V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 2.76" L x 1.89" W x 0.88" H (70.0mm x 48.0mm x 22.3mm)
séria POWERLINE RAC20-A Výkon (watty) 20W
Balík / puzdro 8-DIP Module, 5 Leads Ostatné mená 20000668
RAC2015SA
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Regulácia zaťaženia ±1%
Regulácia riadkov ±0.5% Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti OCP, OVP, SCP efektívnosť 83%
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 1.34A 90 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 1.34A