RAC20-09DA
RECOM PowerRECOM Power
RAC20-09DA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC20-09DA
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
listoch: RAC20-09DA.pdf
  • správa
Špecifikácie RAC20-09DA
Číslo dielu RAC20-09DA Výrobca RECOM Power
popis CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4502 pcs Dátový hárok RAC20-09DA.pdf
závažia 0.243 lb (110.22g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -9V
Napätie - výstup 1 9V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 2.76" L x 1.89" W x 0.88" H (70.0mm x 48.0mm x 22.3mm)
séria POWERLINE RAC20-A Výkon (watty) 20W
Balík / puzdro 8-DIP Module, 6 Leads Ostatné mená 20000681
RAC2009DA
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Regulácia zaťaženia ±3% Regulácia riadkov ±0.5%
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
efektívnosť - Detailný popis Enclosed AC DC Converter 2 Output 9V -9V 1.12A, 1.12A 90 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 1.12A, 1.12A schválenie CE, cULus