RAC20-05SA
RECOM PowerRECOM Power
RAC20-05SA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC20-05SA
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
listoch: RAC20-05SA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3 pcs
  • správa
Špecifikácie RAC20-05SA
Číslo dielu RAC20-05SA Výrobca RECOM Power
popis CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1727 pcs Dátový hárok RAC20-05SA.pdf
závažia 0.243 lb (110.22g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 5V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 2.76" L x 1.89" W x 0.88" H (70.0mm x 48.0mm x 22.3mm)
séria POWERLINE RAC20-A Výkon (watty) 20W
Balík / puzdro 8-DIP Module, 5 Leads Ostatné mená 21000089
RAC2005SA
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Regulácia zaťaženia ±1%
Regulácia riadkov ±0.5% Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti OCP, OVP, SCP efektívnosť 79%
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 4A 90 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 4A
schválenie CE, cULus aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
RAC20-05SA-ST
RAC20-05SA-ST
výrobcovia: RECOM Power
popis: AC/DC CONVERTER 5V 20W