RAC15-15DB
RECOM PowerRECOM Power
RAC15-15DB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC15-15DB
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu CONV AC/DC 15W +/-15V OUT DL T/H
listoch: RAC15-15DB.pdf
  • správa
Špecifikácie RAC15-15DB
Číslo dielu RAC15-15DB Výrobca RECOM Power
popis CONV AC/DC 15W +/-15V OUT DL T/H Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4412 pcs Dátový hárok RAC15-15DB.pdf
závažia 0.265 lb (120.2g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -15V
Napätie - výstup 1 15V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 2.52" L x 1.80" W x 0.94" H (64.0mm x 45.6mm x 23.8mm)
séria POWERLINE RAC15-B Výkon (watty) 15W
Balík / puzdro 8-DIP Module, 5 Leads Ostatné mená 21000051
RAC1515DB
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Regulácia zaťaženia ±1% Regulácia riadkov ±0.5%
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, OTP, OVP, SCP
efektívnosť 82% Detailný popis Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 90 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 500mA, 500mA schválenie CE, cULus