RAC05-12DA
RECOM PowerRECOM Power
RAC05-12DA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC05-12DA
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER +/-12V 5W
listoch: RAC05-12DA.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5 pcs
  • správa
Špecifikácie RAC05-12DA
Číslo dielu RAC05-12DA Výrobca RECOM Power
popis AC/DC CONVERTER +/-12V 5W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2399 pcs Dátový hárok RAC05-12DA.pdf
závažia 0.177 lb (80.29g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -12V
Napätie - výstup 1 12V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 2.17" L x 1.77" W x 0.82" H (55.0mm x 45.0mm x 21.0mm)
séria POWERLINE RAC05-A Výkon (watty) 5W
Balík / puzdro 6-DIP Module Ostatné mená 21000009
RAC0512DA
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Regulácia zaťaženia ±0.5% Regulácia riadkov ±0.3%
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 67% Detailný popis Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 200mA, 200mA 90 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 200mA, 200mA schválenie CE, cULus
aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
RAC05-12DA-E-ST
RAC05-12DA-E-ST
výrobcovia: RECOM Power
popis: AC/DC CONVERTER +/-12V 5W