RAC04-15SA
RECOM PowerRECOM Power
RAC04-15SA Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAC04-15SA
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 15V 4W
listoch: RAC04-15SA.pdf
  • správa
Špecifikácie RAC04-15SA
Číslo dielu RAC04-15SA Výrobca RECOM Power
popis AC/DC CONVERTER 15V 4W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5151 pcs Dátový hárok RAC04-15SA.pdf
závažia 0.058 lb (26.31g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 15V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 1.44" L x 1.07" W x 0.69" H (36.7mm x 27.0mm x 17.6mm)
séria POWERLINE RAC04 Výkon (watty) 4W
Balík / puzdro 7-DIP Module Ostatné mená 20900001
RAC0415SA
Prevádzková teplota -40°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Regulácia zaťaženia ±0.5% Regulácia riadkov ±0.2%
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, OVP, SCP
efektívnosť 77% Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 267mA 90 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 267mA schválenie CE, cULus, EN