R2S8-243.3-R
RECOM PowerRECOM Power
R2S8-243.3-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R2S8-243.3-R
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 2W
listoch: R2S8-243.3-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie R2S8-243.3-R
Číslo dielu R2S8-243.3-R Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7368 pcs Dátový hárok R2S8-243.3-R.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 3.3V Napätie - Izolácia 1kV
Napätie - vstup (min) 21.6V Napätie - vstup (Max) 26.4V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.50" L x 0.42" W x 0.35" H (12.8mm x 10.7mm x 9.0mm)
séria ECONOLINE R2S Výkon (watty) 2W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 8-SMD Module
Ostatné mená 11002231
R2S8243.3R
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 70 ~ 75% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 21.6V - 26.4V Input
Prúd - výstup (Max) 606mA aplikácia ITE (Commercial)