R24P22005D
RECOM PowerRECOM Power
R24P22005D Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R24P22005D
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
listoch: R24P22005D.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie R24P22005D
Číslo dielu R24P22005D Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 20V -5V 2W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14395 pcs Dátový hárok R24P22005D.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -5V
Napätie - výstup 1 20V Napätie - Izolácia 5.2kV
Napätie - vstup (min) 21.6V Napätie - vstup (Max) 26.4V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
séria ECONOLINE RxxP22005D Výkon (watty) 2W
obal Tube Balík / puzdro 7-SIP Module, 5 Leads
Ostatné mená 10018166
Prevádzková teplota -40°C ~ 95°C
Počet výstupov 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
efektívnosť 84% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 20V -5V 50mA, 200mA 21.6V - 26.4V Input
Prúd - výstup (Max) 50mA, 200mA aplikácia ITE (Commercial)