R24P209S/P/X2/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R24P209S/P/X2/R6.4 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R24P209S/P/X2/R6.4
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 9V 2W
listoch: R24P209S/P/X2/R6.4.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25 pcs
  • správa
Špecifikácie R24P209S/P/X2/R6.4
Číslo dielu R24P209S/P/X2/R6.4 Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 9V 2W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5790 pcs Dátový hárok R24P209S/P/X2/R6.4.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 9V Napätie - Izolácia 6.4kV
Napätie - vstup (min) 21.6V Napätie - vstup (Max) 26.4V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
séria ECONOLINE RxxP2xx/R Výkon (watty) 2W
obal Tube Balík / puzdro 7-SIP Module, 4 Leads
Ostatné mená 19900687 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 87% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 9V 222mA 21.6V - 26.4V Input
Prúd - výstup (Max) 222mA aplikácia ITE (Commercial), Medical