R24P12D/R8
RECOM PowerRECOM Power
R24P12D/R8 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R24P12D/R8
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-12V 1W
listoch: R24P12D/R8.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25 pcs
  • správa
Špecifikácie R24P12D/R8
Číslo dielu R24P12D/R8 Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER +/-12V 1W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4505 pcs Dátový hárok R24P12D/R8.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -12V
Napätie - výstup 1 12V Napätie - Izolácia 8kV
Napätie - vstup (min) 21.6V Napätie - vstup (Max) 26.4V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
séria ECONOLINE RxxPxx/R Výkon (watty) 1W
obal Tube Balík / puzdro 7-SIP Module, 5 Leads
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti - efektívnosť 82%
Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 41mA, 41mA 21.6V - 26.4V Input Prúd - výstup (Max) 41mA, 41mA
aplikácia ITE (Commercial), Medical
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
R24P12S/P
R24P12S/P
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER 12V 1W
Skladom: 8541 pcs
Stiahnuť ▼: R24P12S/P.pdf
RFQ
R24P12D/R8
R24P12D/R8
výrobcovia: RECOM Power