R1S12-3.33.3/H-R
RECOM PowerRECOM Power
RECOM Power
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R1S12-3.33.3/H-R
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 1W
listoch: R1S12-3.33.3/H-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie R1S12-3.33.3/H-R
Číslo dielu R1S12-3.33.3/H-R Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14111 pcs Dátový hárok R1S12-3.33.3/H-R.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 3.3V Napätie - Izolácia 3kV
Napätie - vstup (min) 3V Napätie - vstup (Max) 3.6V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
séria ECONOLINE R1S Výkon (watty) 1W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 12-SMD Module, 10 Leads
Ostatné mená 10900928
R1S123.33.3/HR
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 75% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 3V - 3.6V Input
Prúd - výstup (Max) 303mA Ovládacie funkcie -