R1S12-2412/HP-R
Prehľad produktov
Číslo dielu: R1S12-2412/HP-R
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 1W
listoch: R1S12-2412/HP-R.pdf
  • správa
Špecifikácie R1S12-2412/HP-R
Číslo dielu R1S12-2412/HP-R Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 12V 1W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12941 pcs Dátový hárok R1S12-2412/HP-R.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 12V Napätie - Izolácia 3kV
Napätie - vstup (min) 21.6V Napätie - vstup (Max) 26.4V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
séria ECONOLINE R1S Výkon (watty) 1W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 12-SMD Module, 10 Leads
Ostatné mená 10900847
R1S122412/HPR
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
efektívnosť 80% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 21.6V - 26.4V Input
Prúd - výstup (Max) 84mA Ovládacie funkcie -