R1S12-1524/H-R
RECOM PowerRECOM Power
RECOM Power
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R1S12-1524/H-R
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 24V 1W
listoch: R1S12-1524/H-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie R1S12-1524/H-R
Číslo dielu R1S12-1524/H-R Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 24V 1W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16703 pcs Dátový hárok R1S12-1524/H-R.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 24V Napätie - Izolácia 3kV
Napätie - vstup (min) 13.5V Napätie - vstup (Max) 16.5V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
séria ECONOLINE R1S Výkon (watty) 1W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 12-SMD Module, 10 Leads
Ostatné mená 10900808
R1S121524/HR
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 84% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 42mA 13.5V - 16.5V Input
Prúd - výstup (Max) 42mA Ovládacie funkcie -