R1D12-3.33.3/H-R
RECOM PowerRECOM Power
R1D12-3.33.3/H-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R1D12-3.33.3/H-R
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
listoch: R1D12-3.33.3/H-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie R1D12-3.33.3/H-R
Číslo dielu R1D12-3.33.3/H-R Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15717 pcs Dátový hárok R1D12-3.33.3/H-R.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -3.3V
Napätie - výstup 1 3.3V Napätie - Izolácia 3kV
Napätie - vstup (min) 3V Napätie - vstup (Max) 3.6V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
séria ECONOLINE R1D Výkon (watty) 1W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 12-SMD Module, 10 Leads
Ostatné mená 10900451
R1D123.33.3/HR
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupov 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 75% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 3V - 3.6V Input
Prúd - výstup (Max) 152mA, 152mA Ovládacie funkcie -
aplikácia ITE (Commercial), Medical
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
R1D12-3.33.3
R1D12-3.33.3
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W