R1D12-1524/HP-R
RECOM PowerRECOM Power
R1D12-1524/HP-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R1D12-1524/HP-R
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-24V 1W
listoch: R1D12-1524/HP-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie R1D12-1524/HP-R
Číslo dielu R1D12-1524/HP-R Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER +/-24V 1W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12576 pcs Dátový hárok R1D12-1524/HP-R.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -24V
Napätie - výstup 1 24V Napätie - Izolácia 3kV
Napätie - vstup (min) 13.5V Napätie - vstup (Max) 16.5V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
séria ECONOLINE R1D Výkon (watty) 1W
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 12-SMD Module, 10 Leads
Ostatné mená 10900330
R1D121524/HPR
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupov 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 84% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 21mA, 21mA 13.5V - 16.5V Input
Prúd - výstup (Max) 21mA, 21mA Ovládacie funkcie -
aplikácia ITE (Commercial), Medical
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
R1D12-1524-R
R1D12-1524-R
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER +/-24V 1W
Skladom: 15176 pcs
Stiahnuť ▼: R1D12-1524-R.pdf
RFQ
R1D12-1524/P-R
R1D12-1524/P-R
výrobcovia: RECOM Power
Skladom: 12216 pcs
Stiahnuť ▼: R1D12-1524/P-R.pdf
RFQ
R1D12-1524
R1D12-1524