R15P3.3D/R8
RECOM PowerRECOM Power
R15P3.3D/R8 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R15P3.3D/R8
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
listoch: R15P3.3D/R8.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25 pcs
  • správa
Špecifikácie R15P3.3D/R8
Číslo dielu R15P3.3D/R8 Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4347 pcs Dátový hárok R15P3.3D/R8.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -3.3V
Napätie - výstup 1 3.3V Napätie - Izolácia 8kV
Napätie - vstup (min) 13.5V Napätie - vstup (Max) 16.5V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
séria ECONOLINE RxxPxx/R Výkon (watty) 1W
obal Tube Balík / puzdro 7-SIP Module, 5 Leads
Ostatné mená 19900570 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
efektívnosť 79% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 151mA, 151mA 13.5V - 16.5V Input
Prúd - výstup (Max) 151mA, 151mA aplikácia ITE (Commercial), Medical