R15P23.3S/P/X2/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R15P23.3S/P/X2/R6.4 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R15P23.3S/P/X2/R6.4
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 2W
listoch: R15P23.3S/P/X2/R6.4.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25 pcs
  • správa
Špecifikácie R15P23.3S/P/X2/R6.4
Číslo dielu R15P23.3S/P/X2/R6.4 Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4471 pcs Dátový hárok R15P23.3S/P/X2/R6.4.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 3.3V Napätie - Izolácia 6.4kV
Napätie - vstup (min) 13.5V Napätie - vstup (Max) 16.5V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
séria ECONOLINE RxxP2xx/R Výkon (watty) 2W
obal Tube Balík / puzdro 7-DIP Module, 4 Leads
Ostatné mená 19900678 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 78% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 13.5V - 16.5V Input
Prúd - výstup (Max) 600mA aplikácia ITE (Commercial), Medical