R15P215D
RECOM PowerRECOM Power
R15P215D Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R15P215D
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 2W
listoch: R15P215D.pdf
  • správa
Špecifikácie R15P215D
Číslo dielu R15P215D Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER +/-15V 2W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7837 pcs Dátový hárok R15P215D.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -15V
Napätie - výstup 1 15V Napätie - Izolácia 6.4kV
Napätie - vstup (min) 13.5V Napätie - vstup (Max) 16.5V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
séria ECONOLINE RxxP2xx Výkon (watty) 2W
obal Tube Balík / puzdro 7-SIP Module, 5 Leads
Ostatné mená 10014009 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
efektívnosť 80% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 66mA, 66mA 13.5V - 16.5V Input
Prúd - výstup (Max) 66mA, 66mA aplikácia ITE (Commercial), Medical
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
R15P212S/X2
R15P212S/X2
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Skladom: 8259 pcs
Stiahnuť ▼: R15P212S/X2.pdf
RFQ
R15P215S
R15P215S
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Skladom: 9111 pcs
Stiahnuť ▼: R15P215S.pdf
RFQ
R15P215D/P
R15P215D/P
Stiahnuť ▼: R15P215D/P.pdf
R15P215D/R8
R15P215D/R8
Stiahnuť ▼: R15P215D/R8.pdf
R15P215D/P/R6.4
R15P215D/P/R6.4
Stiahnuť ▼: R15P215D/P/R6.4.pdf
R15P212S/X2/R8
R15P212S/X2/R8
popis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Stiahnuť ▼: R15P212S/X2/R8.pdf
R15P212S/R8
R15P212S/R8
popis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Stiahnuť ▼: R15P212S/R8.pdf
R15P215D/P/R8
R15P215D/P/R8
Stiahnuť ▼: R15P215D/P/R8.pdf
R15P212S/R6.4
R15P212S/R6.4
popis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Stiahnuť ▼: R15P212S/R6.4.pdf
R15P215D/R6.4
R15P215D/R6.4
Stiahnuť ▼: R15P215D/R6.4.pdf
R15P21503D
R15P21503D
popis: DC DC CONVERTER 15V -3V