R15P09D/R6.4
RECOM PowerRECOM Power
R15P09D/R6.4 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R15P09D/R6.4
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-9V 1W
listoch: R15P09D/R6.4.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25 pcs
  • správa
Špecifikácie R15P09D/R6.4
Číslo dielu R15P09D/R6.4 Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER +/-9V 1W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5849 pcs Dátový hárok R15P09D/R6.4.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -9V
Napätie - výstup 1 9V Napätie - Izolácia 6.4kV
Napätie - vstup (min) 13.5V Napätie - vstup (Max) 16.5V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
séria ECONOLINE RxxPxx/R Výkon (watty) 1W
obal Tube Balík / puzdro 7-SIP Module, 5 Leads
Ostatné mená 19900530 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
efektívnosť 82% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 9V -9V 55mA, 55mA 13.5V - 16.5V Input
Prúd - výstup (Max) 55mA, 55mA aplikácia ITE (Commercial), Medical