R12P215D
RECOM PowerRECOM Power
R12P215D Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R12P215D
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 2W
listoch: R12P215D.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie R12P215D
Číslo dielu R12P215D Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER +/-15V 2W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 11088 pcs Dátový hárok R12P215D.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -15V
Napätie - výstup 1 15V Napätie - Izolácia 6.4kV
Napätie - vstup (min) 10.8V Napätie - vstup (Max) 13.2V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
séria ECONOLINE RxxP2xx Výkon (watty) 2W
obal Tube Balík / puzdro 7-SIP Module, 5 Leads
Ostatné mená 10014045
R12P215D-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
efektívnosť 80% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 66mA, 66mA 10.8V - 13.2V Input
Prúd - výstup (Max) 66mA, 66mA aplikácia ITE (Commercial), Medical
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
R12P212S/X2
R12P212S/X2
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Skladom: 8269 pcs
Stiahnuť ▼: R12P212S/X2.pdf
RFQ
R12P215D/R8
R12P215D/R8
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Skladom: 6205 pcs
Stiahnuť ▼: R12P215D/R8.pdf
RFQ
R12P212S/X2/R8
R12P212S/X2/R8
popis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Stiahnuť ▼: R12P212S/X2/R8.pdf
R12P21503D
R12P21503D
popis: DC DC CONVERTER 15V -3V
Stiahnuť ▼: R12P21503D.pdf
R12P215D/R6.4
R12P215D/R6.4
Stiahnuť ▼: R12P215D/R6.4.pdf
R12P212S/X2/R6.4
R12P212S/X2/R6.4
popis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Stiahnuť ▼: R12P212S/X2/R6.4.pdf
R12P215D/P/R8
R12P215D/P/R8
Stiahnuť ▼: R12P215D/P/R8.pdf
R12P215D/P/R6.4
R12P215D/P/R6.4
Stiahnuť ▼: R12P215D/P/R6.4.pdf
R12P21509D/P
R12P21509D/P
popis: DC DC CONVERTER 15V -9V 1W
Stiahnuť ▼: R12P21509D/P.pdf
Stiahnuť ▼: R12P21509D.pdf
R12P215D/P
R12P215D/P
Stiahnuť ▼: R12P215D/P.pdf
R12P215S
R12P215S
popis: DC DC CONVERTER 15V 2W
Stiahnuť ▼: R12P215S.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety