R12P212S
RECOM PowerRECOM Power
R12P212S Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R12P212S
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 2W
listoch: R12P212S.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie R12P212S
Číslo dielu R12P212S Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 12V 2W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8969 pcs Dátový hárok R12P212S.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 12V Napätie - Izolácia 6.4kV
Napätie - vstup (min) 10.8V Napätie - vstup (Max) 13.2V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
séria ECONOLINE RxxP2xx Výkon (watty) 2W
obal Tube Balík / puzdro 7-SIP Module, 4 Leads
Ostatné mená 10004742
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti -
efektívnosť 75% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 167mA 10.8V - 13.2V Input
Prúd - výstup (Max) 167mA aplikácia ITE (Commercial), Medical
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
R12P212D/R6.4
R12P212D/R6.4
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Skladom: 5647 pcs
Stiahnuť ▼: R12P212D/R6.4.pdf
RFQ
R12P212D/R8
R12P212D/R8
výrobcovia: RECOM Power
Skladom: 6166 pcs
Stiahnuť ▼: R12P212D/R8.pdf
RFQ
R12P212S/P/R6.4
R12P212S/P/R6.4
popis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Stiahnuť ▼: R12P212S/P/R6.4.pdf
R12P212S/P/R8
R12P212S/P/R8
popis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Stiahnuť ▼: R12P212S/P/R8.pdf
R12P212S/P/X2/R6.4
R12P212S/P/X2/R6.4
popis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Stiahnuť ▼: R12P212S/P/X2/R6.4.pdf
R12P212D
R12P212D
Stiahnuť ▼: R12P212D.pdf
R12P212S/P/X2/R8
R12P212S/P/X2/R8
popis: DC DC CONVERTER 12V 2W