R12P1509D
RECOM PowerRECOM Power
R12P1509D Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R12P1509D
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 15V -9V 1W
listoch: R12P1509D.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie R12P1509D
Číslo dielu R12P1509D Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 15V -9V 1W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8881 pcs Dátový hárok R12P1509D.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -9V
Napätie - výstup 1 15V Napätie - Izolácia 6.4kV
Napätie - vstup (min) 10.8V Napätie - vstup (Max) 13.2V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
séria ECONOLINE RxxPxx Výkon (watty) 1W
obal Bulk Balík / puzdro 7-SIP Module, 5 Leads
Ostatné mená 10017031
R12P1509D-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 90°C
Počet výstupov 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 80% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 33mA, 55mA 10.8V - 13.2V Input
Prúd - výstup (Max) 33mA, 55mA aplikácia ITE (Commercial), Medical