R09P3.3D/P
RECOM PowerRECOM Power
R09P3.3D/P Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R09P3.3D/P
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
listoch: R09P3.3D/P.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25 pcs
  • správa
Špecifikácie R09P3.3D/P
Číslo dielu R09P3.3D/P Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6985 pcs Dátový hárok R09P3.3D/P.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -3.3V
Napätie - výstup 1 3.3V Napätie - Izolácia 6.4kV
Napätie - vstup (min) 8.1V Napätie - vstup (Max) 9.9V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
séria ECONOLINE RxxPxx Výkon (watty) 1W
obal Tube Balík / puzdro 7-SIP Module, 5 Leads
Ostatné mená 10014128 Prevádzková teplota -40°C ~ 90°C
Počet výstupov 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 70% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 151mA, 151mA 8.1V - 9.9V Input
Prúd - výstup (Max) 151mA, 151mA aplikácia ITE (Commercial), Medical
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
R09P3.3S/P
R09P3.3S/P
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Skladom: 7227 pcs
Stiahnuť ▼: R09P3.3S/P.pdf
RFQ
R09P3.3D/P/R6.4
R09P3.3D/P/R6.4
výrobcovia: RECOM Power