R09P12S/P
RECOM PowerRECOM Power
R09P12S/P Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R09P12S/P
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 1W
listoch: R09P12S/P.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
25 pcs
  • správa
Špecifikácie R09P12S/P
Číslo dielu R09P12S/P Výrobca RECOM Power
popis DC DC CONVERTER 12V 1W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 8579 pcs Dátový hárok R09P12S/P.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 12V Napätie - Izolácia 6.4kV
Napätie - vstup (min) 8.1V Napätie - vstup (Max) 9.9V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm)
séria ECONOLINE RxxPxx Výkon (watty) 1W
obal Tube Balík / puzdro 7-SIP Module, 4 Leads
Ostatné mená 10014099 Prevádzková teplota -40°C ~ 90°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 75% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 8.1V - 9.9V Input
Prúd - výstup (Max) 84mA aplikácia ITE (Commercial), Medical
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
R09P12D/P
R09P12D/P
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Skladom: 7529 pcs
Stiahnuť ▼: R09P12D/P.pdf
RFQ
R09P12S/P/X2/R8
R09P12S/P/X2/R8
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER 12V 1W
Skladom: 5384 pcs
Stiahnuť ▼: R09P12S/P/X2/R8.pdf
RFQ
R09P12D/P/R8
R09P12D/P/R8
Stiahnuť ▼: R09P12D/P/R8.pdf
R09P12D/P/R6.4
R09P12D/P/R6.4
Stiahnuť ▼: R09P12D/P/R6.4.pdf
R09P12S/P/R6.4
R09P12S/P/R6.4
popis: DC DC CONVERTER 12V 1W
Stiahnuť ▼: R09P12S/P/R6.4.pdf
R09P12D/R6.4
R09P12D/R6.4
Stiahnuť ▼: R09P12D/R6.4.pdf
R09P12S/P/X2
R09P12S/P/X2
popis: DC DC CONVERTER 12V 1W
Stiahnuť ▼: R09P12S/P/X2.pdf
R09P12S
R09P12S
popis: DC DC CONVERTER 12V 1W
Stiahnuť ▼: R09P12S.pdf
R09P12D/R8
R09P12D/R8
Stiahnuť ▼: R09P12D/R8.pdf
R09P12S/P/X2/R6.4
R09P12S/P/X2/R6.4
popis: DC DC CONVERTER 12V 1W
Stiahnuť ▼: R09P12S/P/X2/R6.4.pdf
R09P12S/R6.4
R09P12S/R6.4
popis: DC DC CONVERTER 12V 1W
Stiahnuť ▼: R09P12S/R6.4.pdf
R09P12S/P/R8
R09P12S/P/R8
popis: DC DC CONVERTER 12V 1W
Stiahnuť ▼: R09P12S/P/R8.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety