R05P1509D
Recom PowerRecom Power
R05P1509D Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: R05P1509D
Výrobca / Značka: RECOM Power
Popis produktu CONV DC/DC 1W 05VIN +15/-09VOUT
listoch: R05P1509D.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 421 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 421 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie R05P1509D
Číslo dielu R05P1509D Výrobca Recom Power
popis CONV DC/DC 1W 05VIN +15/-09VOUT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 421 pcs Dátový hárok R05P1509D.pdf
Napätie - práca 1W Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 -9V Napätie - výstup 2 15V
Napätie - vstup (Max) 5.5V Napätie - výpadok (typický) 4.5V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
séria ECONOLINE RxxPxx Stav RoHS Tube
Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia ITE (Commercial), Medical polarizácia 7-SIP Module, 5 Leads
Konfigurácia výstupu 2 Prevádzková teplota -40°C ~ 90°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu R05P1509D Regulácia riadkov 80%
Vlastnosti SCP Funkčné kolíky 42mA, 42mA
Rozšírený popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 42mA, 42mA 4.5V - 5.5V Input popis CONV DC/DC 1W 05VIN +15/-09VOUT
Súčasný - Breakover 6.4kV (6400V)